Circuit , het circuit is geopend op zaterdag van 14:00 tot 17:00 uur
Route beschrijving
H.A.M.C.
Circuit: ’t Kötterbos
Binnenveldweg 45,
7482 NB St. Isidorushoeve (Gemeente Haaksbergen)
tel: 074 – 3575505
Web : www.hamc.nl
E-mail : info@hamc.nl

Stichting HAMC K.v.K. nr V40073386 te Enschede
Vereniging H.A.M.C. K.v.K. nr 54125626 Oost Nederland

ABN-Amro Haaksbergen rek.nr. NL88ABNA055.31.44.774
BIC : ABNANL2A
Aangesloten bij de K.N.M.V.

Bestuur H.A.M.C.
Voorzitter: (ad intrim) Mario Wielens Haaksbergen voorzitter@hamc.nl
Secretaris Anselien te Rietmole Rietmolen secretaris@hamc.nl
Penningmeester: Bertie Heesen Winterswijk penningmeester@hamc.nl
Helpers: Jan Bos Delden helpers@hamc.nl
Terrein commissie Niels Mensink Haaksbergen  
Jeugd commissie Herald Kerkemeijer Haaksbergen jeugd@hamc.nl
Kantine Marlies Veldhuis Haaksbergen  
Lid Martin Tijink Haaksbergen  
 
Leden Administratie Paul Witbreuk Haaksbergen leden@hamc.nl
Webmaster Han van Ulsen Haaksbergen hanvanulsen@kpnmail.nl
Bezettingslijst van de kassa vrijwilligers tijdens de zaterdag trainingen.